hakkimizda-1
hakkimizda-2

Hakkımızda

Pyramid Solar Enerji

Enerji sektöründeki anahtar teslim güneş enerjisi sistemi projelerinin tasarımından hayata geçirilmesine kadar bütün aşamalarında faaliyet göstermektedir.

Fotovoltaik sistemlerin kurulumu sürecinde gerekli her türlü malzeme tedariğinin yanı sıra, kullanılan malzemelerin ve sistem montajının kalitesi ve fotovoltaik sistem ekipmanlarının üretimi konularında da teknik danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktadır.

Kadromuz, akademik ve profesyonel kariyerleri süresince güneş enerjisi sistemlerinin üretimi, kurulumu, bu sistemlerin ürettiği enerjisi depolanması ve dağıtımı konularına odaklanmış ve bu alanlarda ihtisaslaşmış mühendislerden oluşmaktadır.

Uzmanlarımız, Avrupa Birliği ve Türkiye’ de kazanmış oldukları teknik, idari ve hukuki deneyim ile Türkiye’ deki güneş enerjisi sektörünün stratejik planlama, kaliteli ürün ve elektrik şebekesi bağlantısı alanlarındaki ihtiyaçlarını karşılamada yetkin olarak hizmet vermektedir.

Ayrıca güneş enerjisi sistemlerinin kurulumu sonrası gerekli bakım-onarım, sistem kontrolü, performans ölçüm ve takip çalışmalarındaki deneyimlerimizi güneş enerjisi sektörüne sunmaktayız.